Bandjes

Hoe kun je ons bereiken?

Scouting is te populair!

Kijkstop voor jongens (welpen), om teleurstellingen te voorkomen

In de afgelopen 2 jaar is scouting populairder geworden dan ooit. en ook wij merken dit in de aanmeldingen van jongens en meiden van 7 t/m 11 jaar.
Om teleurstellingen voor de jongens van die leeftijd te voorkomen raden wij kijken nu af. Wanneer de wachtlijsten grotendeels weg zijn moet je zeker weer komen ;)

Bedankt voor je begrip

 

Contact met speltakken

Wilt u graag met uw kind komen kijken bij onze scoutinggroep?


Neemt u dan contact op met de betreffende speltak via mail met vermelding van uw telefoonnummer zodat uw kind op het juiste moment enkele keren vrijblijvend kan komen kijken.

Bevers

Jongens en meisjes

5 t/m 7 jaar

bevers@scoutinga15.nl

Welpen

Shanti's (meiden)
Bonobo's (jongens/meiden)
Mowgli's (jongens)

7 t/m 11 jaar

welpen@scoutinga15.nl

Blauwe vogels

Jongens en meiden

18+

blauwevogels@scoutinga15.nl

Meidenscouts

Meiden

11 t/m 14 jaar

meidenscouts@scoutinga15.nl

Verkenners

Jongens

11 t/m 14 jaar

verkenners@scoutinga15.nl

Explorers

Jongens en meiden

15 tot 18 jaar

explorers@scoutinga15.nl

Stam Afslag 26 / Roverscouts

Jongeren en 18+

18+

stam@scoutinga15.nl

Contactpersonen / Contact met groepsbestuur

Voor bestuurlijke zaken kun je contact opnemen met het algemene adres.

Alle vragen en zaken wat betreft lidmaatschap en leden kun je kwijt bij onze secretaris.

Voorzitter

Aanspreekpunt en middelpunt van het bestuur. Draagt samen met het bestuur de verantwoordelijkheid over de vereniging en ondersteund de groep. Samen zijn we Scouting A15.

Jelle den Butter

Tel: 06 30 79 02 66
bestuur@scoutinga15.nl

Secretaris

Communicatie, post, input voor bestuur en naar de groep

Sandra Nederlof

(Vacature sinds deze zomer vacant. Reactietijd is hierdoor langer)

secretaris@scoutinga15.nl

Ledenadministratie

Nieuwe lidmaatschappen en het opzeggen hiervan.

Esat Getcaj

ledenadministratie@scoutinga15.nl

Algemene bestuursleden

Samen de groep ondersteunen met de overigen bestuursleden.

Alles waar de speltakken zich niet mee bezig willen en kunnen houden.

Jurgen van Veen
Paula Nederlof
Dennis Klop
Robert van der Giessen
Esat Gecaj

Bestuurslid / Penningmeester

Ziet toe op de financiele administratie en zorgt dat we een financieel gezonde groep blijven. 

Stephen Stam

penningmeester@scoutinga15.nl

Gebouwverhuur

Beheer van de schoonmaak en verhuur van het gebouw.

Henk Vlot
Cora Putters

Tel: 06 46 31 88 69
verhuur@scoutinga15.nl

(Materiaal)Beheerder

Beheert alle materialen van de vereniging en verhuurd deze (intern)

Kees Boxman

Tel: 06 21 57 02 70
materiaal@scoutinga15.nl

Vertrouwenspersonen

Voel je je niet op de gemak? Of is er iets voorgevallen als leiding of scout waar je over wilt praten. Dan kun je terecht bij onze vertrouwenspersonen. Zij gaan in vertrouwen met jou in gesprek en zijn een luisterend oor.

Rob Emmen

Tel: 0184 42 43 70
vertrouwenspersoon1@scoutinga15.nl

Ellen van der Herik

vertrouwenspersoon2@scoutinga15.nl

Groepsbegeleider

Ondersteunen van de vrijwilligers en de leidingteams

Evert Kroon

groepsbegeleider@scoutinga15.nl

Adres

Sliet 2, 3371 KK

Hardinxveld-Giessendam